İddaa 3.5 Üstü Nedir? Nasıl Oynanır?

En geniş hali ile iddaa ve bahis üzerine ne varsa sunmaya devam ediyoruz. Bugün herkes için çok faydalı olduğuna yani olacağına inandığımız bir başlık ile sizlerleyiz. İddaa 3.5 üstü nasıl oynanır ile tüm iddaa oyuncuları için özellikle de yeni sezonda hiç bir problem yaşamasınlar diye bu üst konusunu ele almak istedik. 3.5 üstü aslında çok da olmadı çıkalı. Daha önceleri bu seçeneği kuponlarımızda işaretleyemiyorduk. Ama bunun çıkması ile birlikte belki çok daha fazla tutturandan ziyade bu neyin nesidir diye soru işaretleri dolaşmaya başladı herkeste. Bilgileriniz ne kadar iyi olursa olsun yeni bir bakış açısı ile yazılan bu konumuzu iyi okumanızı tavsiye ediyoruz. Madde madde açıklamaya başlayalım. Hem böyle daha anlaşılır olacaktır. Dikkat dağınıklığı da yaşanmaz.

3.5 Gol Üstü Nasıl Oynanır?, 3.5 Üstü Nasıl İşaretlenir?, 3.5 Üstü Nasıl Oynanır?, İddaa 3.5 Üstü Nasıl Oynanır?, İddaa 3.5 Üstü Nedir?

Öncelikle ne anlama geldiğinden yola çıkarak bilgileri sıralayalım. 3.5 üstü farklı bir şeydir.

3.5 üstü nedir diye sorarsanız bir maçın sonucunda gol sayısının en az 4 olması gerektiği gerçeği vardır. Yani örnekleme yaparsak Galatasaray ile Real Madrid maçında sonuç 3-2 bitmiş olsun. Eğer siz iddaa kuponunda 3.5 üstü seçeneğini oynadıysanız 5 gol olduğu için bu maçta o maç için verdiğiniz tahminin tuttuğu anlamına gelir. Eğer ki maçta 3 gol olsaydı tahmin olarak yanılmış olacaktınız. Unutmayın arkadaşlar, en az 4 gol olmalı bu seçeneği işaretlerseniz. Bu konuyla bağlantılı olarak  ” İddaa Toplam Gol (TG) 4-6 Nedir? Nasıl Oynanır? ” başlığına da bakmanızı öneririz. Çünkü 3.5 gol üstü ile alakalıdır.

İlk olarak belirlediğimiz bir maç olsun ve koduna 432 demiş olalım. Tabi bu değişebilir.

3.5 Üstü Nasıl İşaretlenir?

Bu maçı aynı şekilde kupona işaretliyoruz. Zaten az aşağıda resimde de verdik bunu. Resme bakarak tüm detayları görebilirsiniz. Resim direkt olarak 3.5 gol üstü işaretlenmiş bir kuponun örneğidir.

Kodlama işi bittikten sonra gelelim asıl meseleye. İlk olarak maçta en az 4 gol olmasını belirttiğimiz için 4-6 gol seçeneğini işaretliyoruz.
Bunu da işaretledikten sonra son olarak ”Ü” seçeneğini de karalıyoruz. Tüm bu işlemler bittikten sonra 3.5 gol üstü olarak bu maça oynamış olduk.

Nasıl işaretlendiğini de bizzat resimli olarak da göstermiş olduğumuz 3.5 üstü iddaa oyunlarının en çok tercih edileni olma yolunda ilerliyor. İlk önce nasıl oynandığını en iyi şekilde öğrendikten sonra artık sıra para yatırmaya geldi. Eğer siz de bu şekilde en az 4 golle sonuçlanacak maç tahminlerine sahipseniz üstteki Süperbetin firmasında bunu en güzel kazançlara dönüştürebilirsiniz. Buna ilaveten https://iddaa.op-expat.com/ adresi de yine alt üst konuları ile alakalı en iyi blog sayfalarından biridir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*